Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26.12.2016)

W dalszym ciągu przeżywamy radość świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas zamyśleń przed żłóbkiem i widok Bożej Dzieciny zbliży nas do Boga i ludzi. Dzisiaj podczas każdej Mszy św. poświecenie owsa.

❖ Przed Kościołem organizowana jest zbiórka na Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłac!

❖ We wtorek ( jutro ) przypada Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Po mszy św. poświęcenie wina.

❖ W środę Święto św. Młodzianków – męczenników. Msza św. ze specjalnym błogosławieństwem dla dzieci oraz matek oczekujących potomstwa zostanie odprawiona o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy Rodziców z pociechami.

❖ W ostatni dzień roku zapraszamy na Mszę św. na godz. 17.00. W czasie tej Eucharystii chcemy podsumować mijający rok i podziękować Bogu za wszelkie dobro, które otrzymaliśmy.

❖ W pierwszym dniu Nowego Roku wypada Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia msze św. o godz. 8.00, 11.30 i 18.00. Mszy św. w kaplicy w Szymanowie nie będzie.

❖ Zbliża się czas duszpasterskich odwiedzin kolędowych. Kolędę rozpoczniemy 28 grudnia ( środa ) o godz. 16.00 w Krynicznie. Na kolędę przygotowujemy stół, krzyż, świece i wodę święconą. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów do katechezy. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 16.00 a w niedziele od godz. 14.00. Plan kolędy na nadchodzący tydzień wygląda następująco: (proszę odczytać z dołączonej kartki)
Podczas trwania wizyt duszpasterskich msze św. będą odprawiane w tygodniu o godz. 9.00. W soboty o 18.00. Mszy św. niedzielnej o godz. 18.00 nie będzie.

❖ W imieniu Pana Janka – naszego organisty dziękujemy za zakupione opłatki, a tym samym uhonorowanie Jego pracy w naszej parafii.

PARAFIANOM I NASZYM GOŚCIOM DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE WYRAZY ŻYCZLIWOŚCI,ZA POMOC I OFIARNOŚC.
NIECH PAN OBDARZY WAS POKOJEM!