Dwudziesta czwarta niedziela zwykła – 11 IX

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych z przyszłego roku w poniedziałek o 19.00 w kościele.

Nabożeństwo Fatimskie we wtorek po mszy świętej wieczornej. O przystrojenie i niesienie figurki prosimy parafian z Szymanowa.

Droga Krzyżowa na naszej kalwarii w int. Ukrainy w środę, w Święto Podwyższenia Krzyża. po mszy świętej wieczornej.

Pierwsze spotkanie dla uczniów klas ósmych naszej parafii, chcącej przygotować się do sakramentu bierzmowania, w czwartek o 19.00 w domu parafialnym.Aod 20.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Fraternia franciszkańska dla młodzieży i krąg biblijny dla dorosłych w piątek od 19.00.

Młodzież, która ukończyła pierwszy rok katechumenatu, ma swoje spotkanie w przyszłą niedzielę /18 IX/ po mszy świętej o 10.00 w domu parafialnym.

Kiermasz książek religijnych w domu parafialnym 25 września. Bezpośrednio do o. Jozuego można przynosić używane, w dobrym stanie, wartościowe książki. Zebrane ofiary przeznaczymy na przewidywane remonty.

Pielgrzymka do Barda, Kłodzka i Wambierzyc, gdzie nawiedzimy Maryjne sanktuarium Królowej Rodzin. Termin: 24 września. Informacje i zapisy u o. Romana.

W tym tygodniu odbył się pogrzeb p. Anieli Lach z Szymanowa. Pamiętajmy o Niej w modlitwach.

Zapowiedzi: /II/ Grzegorz Mikołowski z Kryniczna i Małgorzata Podstawek z Kamieńca Wrocławskiego.