Dwudziesta druga niedziela zwykła – 03 IX

Przed świętem Narodzenia Matki Bożej, do czwartku o g. 18.10, śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia, modląc się w int. parafii.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona w poniedziałek o 9.00. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli. Uczniom klas pierwszych pobłogosławimy przybory szkolne.

Również w poniedziałek podczas mszy świętej wieczornej dwóch naszych parafian złoży wieczystą profesję we Franciszkańskim Zakonie Świeckich.

W I czwartek miesiąca od g. 20.00 prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu w int. chorych i tych, którzy się nimi opiekują.

Liturgiczna Służba Ołtarza ma swoją zbiórkę w piątek o 19.00. Krąg biblijny również ma swoje spotkanie w piąteko g. 19.00.

Adoracja nocna Najświętszego Sakramentu w int. Kościoła w Polsce i na świecie rozpocznie się w sobotę o g. 21.00 a zakończy się w niedzielę o g. 8.00.

W niedzielę Parafialne Dożynki. Nie będzie mszy świętej o g. 10.00 w Krynicznie. Uroczysta suma o godz. 11.30. Zapraszamy przedstawicieli poszczególnych wiosek z koronami żniwnymi. Po mszy świętej festyn na boisku w Krynicznie

Spotkanie organizacyjne dla rodziców przed I Komunią św. swoich dzieci 11 września o g. 19.00 w kościele. Spotkanie formacyjne dla dzieci pierwszokomunijnych 15 września o g. 17.00 w domu parafialnym.

Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z II i I roku /czyli z klasy ósmej SP/ rozpoczyna swoje pierwsze spotkanie mszą świętą wieczorną 18 września.

W tym tygodniu odbył się pogrzeb Genowefy Wojtaś z Szymanowa i Stefana Barysia z Ligoty Pięknej. R.I.P.

Zapowiedzi przedślubne:. /II/ Przemysław Jańczak z Szymanowa i Izabela Wojtaś z Szymanowa