Dwudziesta druga niedziela zwykła – 29 VIII

Od 1 września wracają msze św. o godz. 9.00 w tygodniu i msza w I niedzielę miesiąca z udziałem dzieci i rodzin o godz. 10.00.

Od poniedziałku do 7 IX przed mszą świętą wieczorną o g. 17.40 śpiewamy Godzinki ku czci NMP jako nowennę przed świętem Narodzenia NMP.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona w środę 01 września o 9.00. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli. Uczniom klas pierwszych pobłogosławimy przybory szkolne.

W I czwartek miesiąca o godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w int. dzieci i młodzieży.

W I pierwszy piątek odwiedzimy naszych chorych. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.

W I sobotę o godz. 8.15 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i mszę św. wotywna o godz. 9.00

W zakrystii do odebrania miesięcznik „Różaniec”.

W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna po mszach wieczornych.

W przyszłą niedzielę przypada odpust Matki Bożej Siewnej oraz Parafialne Dożynki. Uroczysta suma zostanie odprawiona o godz. 11.30. Na uroczystość zapraszam przedstawicieli poszczególnych wiosek z koronami i chlebami oraz orkiestrę. O godz. 16.00 przy krzyżu przy ul. Wrocławskiej w Ligocie Pięknej odbędzie się poświęcenie tablicy pamiątkowej dedykowanej Słudze Bożemu Ks. kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, który w tym miejscu w 1957 r. spotkał się z mieszkańcami Ligoty i udzielił im błogosławieństwa.

11 września planowany jest wyjazd do Kalisza i Lichenia. Wyjazd spod świetlicy w Krynicznie g. 6.30 powrót po g. 23.00. Koszt 60 zł. Zapisy u pani sołtys lub w zakrystii.

Niech Bóg was błogosławi i niech was strzeże!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253