Dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła – 18 X

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby w pierwszej kolejności do Komunii św. przystępowały osoby, które chcą przyjąć Komunię na rękę. Od soboty obowiązuje w kościołach limit 1 osoba na 4m2.

Dzisiaj przed kościołem kolejna zbiórka na remont naszego Domu Parafialnego. Dziękujemy za każdą ofiarę.

Po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w 2021 r.

W październiku zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W tygodniu odprawiane są po wieczornej mszy św., a w soboty i niedziele o godz. 17.30. W Szymanowie w środy o 17.00. W piątek nabożeństwo różańcowe z udziałem dzieci. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

Od dzisiaj przyjmujemy wypominki za zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii. Msze w intencji wspominanych zmarłych będą odprawiane wieczorem od 2 do 8 listopada. Czytanie wypominek 15 minut przed mszą.

W środę zapraszamy na katechezę dla dorosłych o 19.00.

W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II.

W piątek spotkanie za Słowem Bożym o godz. 19.00.

Na Fundację Nowego Tysiąclecia uzbierano w zeszłą niedzielę 1634 zł.

Pod obywatelskim projektem ustawy „StopLGBT”, podpisało się 151 osób.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła.

W tygodniu misyjnym w najbliższy piątek podczas nabożeństwa różańcowego dla dzieci będziemy modlić się w różnych językach. Chętne osoby do poprowadzenia jednej dziesiątki różańca mogą się zgłosić do o. Jozuego.

Kolejne spotkanie dla klas ósmych przed bierzmowaniem odbędzie się 30 października po nabożeństwie różańcowym.

Panowie z Rady parafialnej w październiku zbierają po domach ofiary na sprzątanie kościoła i na kwiaty na 2021 r. Po 50 zł od każdej rodziny. Można też wpłacać na konto parafii z dopiskiem „na sprzątanie kościoła”.

Przypominamy o opłatach za korzystanie z cmentarza (20 zł od grobu). Istnieje możliwość zapłacenia kartą przez terminal płatniczy. Pieniądze te przeznaczone są na wywóz śmieci i opłaty za wodę.

Zapowiedzi przedślubne: (III)      Bartosz Marek Drobina z Długołęki

Ewelina Katarzyna Czajka z Szymanowa

Dziękujemy za modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.

Niech MB Różańcowa wyprasza potrzebne laski dla nas i naszej Parafii.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253