Dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła – 22 X

Nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 18.00, w Szymanowie w środy o g. 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.

Przez trzy niedziele po mszach świętych w domu parafialnym można złożyć opłaty „za grób”.

Spotkanie zespołu presynodalnego we wtorek o g. 19.00.

Katecheza dla dorosłych w środę o g. 19.00.

Spotkanie formacyjne dla kobiet w czwartek o g. 19.00, a od g. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek zapraszamy na różaniec w intencji misji, który odmawiany będzie w różnych językach. Chętne osoby do poprowadzenia modlitwy „Zdrowaś Maryjo” w wybranym języku mogą zgłosić się do o. Jozuego.

W sobotę BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH dla dzieci /od „zerówki” do 6 klasa SP/ między godz. 16.00 a 18.00. Można się przebrać za dowolnego świętego. Prosimy też przynieść coś słodkiego na wspólny stół. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.

Krąg biblijny w sobotę o g. 19.00.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i przystrzyżeniu krzewów na cmentarzu. Kartki z wypominkami składamy w kancelarii, na tacę w kościele lub do skrzynki pocztowej w klasztorze. Na kartkach można zaznaczyć datę kiedy chcemy, by były odczytane – od 3 do 8 XI – przed mszą świętą wieczorną.

Dziękujemy już tym, którzy chcą podarować kwiaty do udekorowania kościoła i placu na zbliżające się święta.

Po pierwszym listopada można zamawiać intencje na przyszły rok. Msze święte wieczorne w listopadzie i w grudniu o g. 18.00. Od przyszłego roku msze święte wieczorne przez cały rok o g. 18.30. Intencje w pierwszy piątek będą przyjmowane co miesiąc w zakrystii przed eucharystią.

W ostatnią niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia uzbieraliśmy 2440 zł. Bóg zapłać. Za tydzień ofiary zbierane przed kościołem zostaną przekazane naszym franciszkańskim braciom na misjach.

W tym tygodniu odeszła do Pana: Jadwiga Zięba z Malina. R.I.P.

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...