Dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła – 23 X

Dzisiaj i za tydzień przed kościołem kiermasz ze stroikami na groby. Jest możliwość skorzystania z terminala płatniczego.

Z okazji przypadającej Niedzieli Misyjnej zebrane przed kościołem ofiary do puszek zostaną przekazane naszym braciom na misjach.

Do końca października nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni po mszy wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.15, w Szymanowie w środy 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.

W czwartek spotkanie Mężczyzn św. Józefa o 19.00, a od 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek zapraszamy na różaniec w intencji misji, który odmawiany będzie w różnych językach. Chętne osoby do poprowadzenia modlitwy „Zdrowaś Maryjo” w wybranym języku mogą zgłosić się do o. Jozuego.

LSO ma swoją zbiórkę w piątek o 19.00. Krąg biblijny również o 19.00.

W sobotę BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH dla dzieci /od „zerówki” do 6 klasa SP/ między godz. 15.30 a 18.00. Można się przebrać za dowolnego świętego. Prosimy też przynieść coś słodkiego na wspólny stół. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.

Z 31 X na 01 XI przewidujemy nocną adorację Najświętszego Sakramentu w int. pokoju.

Pamiętajmy o corocznych tzw. opłatach „za grób” oraz o uporządkowaniu grobów i przystrzyżeniu krzewów czy roślin. Kartki z wypominkami składamy w kancelarii, na tacę w kościele lub do skrzynki pocztowej w klasztorze. Na kartkach można zaznaczyć datę kiedy chcemy, w miarę możliwości, by były odczytane – od 3 do 8 XI – przed mszą świętą wieczorną.

Został przygotowany regulamin cmentarza, zgodnie z wytycznymi prawa państwowego i kościelnego, do wglądu na tablicy ogłoszeń przy cmentarzu i na stronie internetowej parafii.

Dziękujemy już tym, którzy chcą podarować kwiaty do udekorowania kościoła i placu na zbliżające się święta.

Tradycyjnie zbieramy ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła. Kwoty 60 zł od rodziny można składać w kancelarii, przelewać na konto parafialne lub wrzucać w podpisanej kopercie na tace w kościele. Bóg zapłać

Po pierwszym listopada można zamawiać intencje na przyszły rok.