Dwudziesta ósma niedziela zwykła – 09 X

Dzisiaj przed kościołem ogólnopolska zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną młodzież z ubogich rodzin.

Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni po mszy wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.15, w Szymanowie w środy o 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.

Spotkanie formacyjne dla kobiet we wtorek o 19.00.

Katecheza dla dorosłych, którą poprowadzi o. Remigiusz, w środę o 19.00.

Nabożeństwo Fatimskie w czwartek po mszy świętej wieczornej. O przyozdobienie i niesienie figury Matki Bożej prosimy parafian z Kryniczna. Przynieśmy świece. Od 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Msza święta w int  nauczycieli i katechetów z naszej parafii w piątek o 18.00, a Krąg biblijny od 19.00.

W sobotę wyrusza Pielgrzymka Wrocławska do Trzebnicy. Rozpoczęcie w katedrze o godz. 6.00. Zakończenie mszą św. o godz. 16.30. Po g. 11.00 przewidywany jest postój w Malinie. Przyjmijmy życzliwie i gościnnie pielgrzymów.

Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych z naszej parafii 17 października o 19.00.

Rodzice, którzy przygotowują swoje dzieci do pełnego uczestnictwa we Mszy świętej, mają swoje drugie spotkanie do wyboru: w poniedziałek, wtorek lub środę o 19.00 w domu parafialnym.

Nasza parafia włączyła się w program Caritas Polska: Rodzina Rodzinie. Wzięliśmy pod opiekę rodzinę z Ukrainy z Zaporoża, i co miesiąc zobowiązaliśmy się wpłacać na konto 700 zł. Ofiary na ten cel cały czas można składać do puszki przy wyjściu bocznym z kościoła.

Przez miesiąc październik tradycyjnie zbieramy ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła. Kwoty 60 zł od rodziny można składać w kancelarii, przelewać na konto parafialne /numer na stronie internetowej/ lub wrzucać w podpisanej kopercie na tace w kościele. Bóg zapłać.

Zapowiedzi /II/: Aleksander Bolesław Maj z Malina i Anna Zalewska z Trzebnicy