Dwudziesta ósma niedziela zwykła – 10 X

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby w pierwszej kolejności do Komunii św. przystępowały osoby, które chcą przyjąć Komunię na rękę.

Dzisiaj XXI Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się! Przed kościołem zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną młodzież z ubogich rodzin.

W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni po mszy wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.30, w Szymanowie w środy o 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.

W poniedziałek zapraszamy na spotkanie naszą Radę Parafialną o godz. 19.00.

Zapraszamy rodziców na serię spotkań od poniedziałku do soboty g. 19.00 w domu parafialnym.

W środę zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O przyozdobienie i niesieni figury Matki Bożej prosimy parafian z Szymanowa. Po nabożeństwie zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19.00.

W czwartek o 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek spotkanie FRATERNI franciszkańskiej dla dzieci o 16.00. Krąg biblijny o 19.00.

W sobotę wyrusza 42 Piesza Pielgrzymka Wrocławska do Trzebnicy pod hasłem „Z rodziną do św. Jadwigi”. Rozpoczęcie w katedrze o godz. 6.00. Postój w Malinie koło 11.00. Pamiętajmy o chrześcijańskiej gościnności. Zakończenie mszą św. o godz. 16.30. Młodzież naszej parafii może udać się na pielgrzymkę z o. Jozue o godz. 7.10 wraz z grupą 15. Franciszkańską, która wyrusza z Karłowic.

W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przed I Komunią. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na remont naszego domu parafialnego. Ostatnio został zakupiony i zamontowany nowy piec gazowy do ogrzewania pomieszczeń. Dziękujemy za każdą ofiarę. Msze do południa ubogaci duet muzyczny Maja & Matan, śpiewając i grając na flecie i gitarze. Będzie możliwość zakupu płyty z ich muzyką.

Katecheza chrzcielna w tym miesiącu 18 października o 19.00.

Najbliższe spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem odbędzie się 20 października dla roku I i 22 października dla roku II, po nabożeństwie różańcowym.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina ś.p. Czesława Grudnia z Rogoża (l. ). R.i.p.

Królowo Różańca świętego, módl się za nami!

ZMIANA KONTO PARAFII:

Bank Pekao SA 37 1240 6670 1111 0011 0810 5079