Dwudziesta piąta niedziela zwykła – 24 IX

Od poniedziałku przygotowujemy się do uroczystości św. Franciszka odmawiając nowennę w intencji Zakonu Braci Mniejszych.

Rada parafialna ma swoje spotkanie w poniedziałek o g. 19.00.

Spotkanie formacyjne dla kobiet we wtorek o g. 19.00.

W rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki – spowiednika św. siostry Faustyny – ma miejsce ogólnopolskie wydarzenie modlitewne: KORONKA NA ULICACH MIASTA I ŚWIATA. Zapraszamy w czwartek o g. 15.00, by przy krzyżach i kapliczkach naszej parafii, odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w intencji łaski wiary dla nas i dla naszych Rodzin.

Spotkanie zespołu presynodalnego w czwartek o g. 19.00, a o g. 20.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Fraternia dla dzieci w piątek o 16.30.

Krąg biblijny zaprasza w sobotę po mszy świętej wieczornej.

Msza święta imieninowa w int. o. Remigiusza zostanie odprawiona w niedzielę o g. 11.30. Pamiętajmy o Nim w modlitwach.

W niedzielę rozpoczynamy również miesiąc różańcowy. Nabożeństwa przez cały tydzień o g. 18.00. W Szymanowie w środy o g. 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.

Jak co roku zbieramy ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła. Kwoty 60 zł od rodziny można składać w kancelarii, przelewać na konto parafialne /numer na stronie internetowej/ lub wrzucać w podpisanej kopercie na tace w kościele. Bóg zapłać.

Jest też możliwość zamówienia w kancelarii mszy świętych gregoriańskich na listopad i grudzień.

Informujemy, że 08. października organizujemy w domu parafialnym kiermasz książek religijnych, którego dochód zostanie przekazany na przewidywane remonty.