Dwudziesta siódma niedziela zwykła – 02 X

Dziś jeszcze jest otwarty kiermasz książek religijnych w domu parafialnym.

W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni po mszy wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.15, w Szymanowie w środy o 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.

Nabożeństwo Transitus – na pamiątkę dnia śmierci św. Franciszka odprawimy w poniedziałek po mszy świętej wieczornej. Prosimy o przyniesienie świec.

W uroczystość św. Franciszka we wtorek msze święte z kazaniami o 9.00 i 18.00.

Seniorów i chętnych, by poruszyć temat zaburzeń w posługiwaniu się współczesnymi mediami w życiu dzieci i młodzieży, zapraszamy na spotkanie przy kawie i herbacie, w środę po mszy świętej porannej. Rodzice ministrantów i lektorów mają swoje spotkanie również w środę o 19.00.

W I czwartek miesiąca od godz. 20.00 prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny.

W I piątek odwiedziny chorych od g. 9.00, a spowiedź od g. 17.30. W tym dniu spotkanie fraterni dziecięcej od g. 16.00. Krąg biblijny od g. 19.00. Z okazji przypadającego wspomnienia NMP Różańcowej, spotkanie dla Róż Różańcowych o 17:00 w domu parafialnym, a wieczorna msza święta w Ich intencji.

W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Przed kościołem ogólnopolska zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną młodzież z ubogich rodzin. W południe ulicami Wrocławia przejdzie Marsz dla życia. Więcej na stronie internetowej organizatorów.

Przez miesiąc październik tradycyjnie zbieramy ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła. Kwoty 60 zł od rodziny można składać w kancelarii, przelewać na konto parafialne /numer na stronie internetowej/ lub wrzucać w podpisanej kopercie na tace w kościele. Bóg zapłać.

W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Czesława Chmielewskiego z Malina. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

Zapowiedzi /I/: Aleksander Bolesław Maj z Malina i Anna Zalewska z Trzebnicy