Dwudziesta ósma niedziela zwykła – 15 X

W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 18.00, w Szymanowie w środy o g. 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.

W poniedziałek uroczystość św. Jadwigi. Na mszach świętych będzie można uczcić relikwie naszej Patronki.

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania z roku drugiego rozpoczyna swoje spotkanie w czwartek mszą świętą o g. 18.30. Tradycyjnie w ten dzień od g. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Dzieci pierwszokomunijne spotykają się w piątek o g. 16.45. Fraternia dla młodzieży również w piątek o 19.00.

W sobotę piesza pielgrzymka z Wrocławia do Trzebnicy. Zapraszamy do pielgrzymowania z grupą franciszkańską, która wyrusza z pętli przy ul. Zawalnej ok. 7.00. Postój pielgrzymki w Malinie ok. g. 11.00. Przyjmijmy gościnnie i życzliwie pielgrzymów.

Krąg biblijny również w sobotę o g. 19.00

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i przystrzyżeniu krzewów. Kartki z wypominkami składamy w kancelarii, na tacę w kościele lub do skrzynki pocztowej w klasztorze. Na kartkach można zaznaczyć datę kiedy chcemy, by były odczytane – od 3 do 8 XI – przed mszą świętą wieczorną. Przez następne 3 niedziele w domu parafialnym będzie można złożyć coroczną opłatę „za grób”.

Informujemy, że na Bal wszystkich świętych dla dzieci zapraszamy 28 października od g. 16.00 w domu parafialnym. Więcej informacji na stronie internetowej.

W tym tygodniu odeszła po nagrodę do Boga: Danuta Malinowska z Ligoty Pięknej. R.I.P.