Dwudziesta szósta niedziela zwykła – 25 IX

Po liturgii zapraszamy do domu parafialnego na kiermasz używanych i nowych książek religijnych. Dowolne ofiary za książki są przeznaczone na przewidywane remonty.

Od dziś przygotowujemy się do uroczystości św. Franciszka odmawiając nowennę w intencji Zakonu Braci Mniejszych.

Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych z naszej parafii w poniedziałek o 18.30 w domu parafialnym.

W rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki – spowiednika św. siostry Faustyny organizowane jest ogólnopolskie wydarzenie ewangelizacyjne: KORONKA NA ULICACH MIASTA I ŚWIATA. Zapraszamy więc w środę o godz. 15.00, by przy krzyżach i kapliczkach naszej parafii, odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w intencji łaski wiary dla nas i dla naszych Rodzin.

Kandydaci na ministrantów mają swoja zbiórkę w czwartek o g. 16.45, o 19.00 spotkanie dla Mężczyzn św. Józefa, a od g. 20.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Liturgiczna Służba Ołtarza w piątek o 18.30 w kościele, a krąg biblijny o 19.00 w domu parafialnym.

W I sobotę o 8.15 na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Msza święta o 9.00 zostanie odprawiona w int. o. Remigiusza z okazji przypadających w tym dniu Jego imienin. Pamiętajmy o Nim w modlitwach.

W sobotę rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa w dzień powszedni po mszy świętej wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.15. W Szymanowie w środy o 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.