Dwudziesta szósta niedziela zwykła – 26 IX

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby w pierwszej kolejności do Komunii św. przystępowały osoby, które chcą przyjąć Komunię na rękę.

Dzisiaj w kościołach odbywa się liczenie wiernych uczestniczących w mszach św. i przystępujących do Komunii św.

Od soboty przygotowujemy się do Uroczystości św. Franciszka odmawiając po mszach Nowennę do św. Franciszka.

We wtorek MIĘDZYNARODOWA KORONKA NA ULICACH MIASTA I ŚWIATA 2021. O godz. 15.00 zapraszamy wszystkich do modlitwy, by stanąć przed swoim domem, biurem, zakładem, szkołą, kościołem, przydrożnym krzyżem i połączyć się z Jezusem konającym na krzyżu, a następnie odmówić samemu lub w grupie Koronkę do Bożego Miłosierdzia, prosząc o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata.

W środę przypada Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Po mszy wieczornej spotkanie III Zakonu.

W czwartek o 20.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni po mszy wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.30, w Szymanowie w środy o 17.00. W piątki różaniec z udziałem dzieci i młodzieży.

W I piątek odwiedzimy naszych chorych od godz. 9.00.

W piątek o 16.00 fraternia dla dzieci naszej parafii. Okazja do spowiedzi od 17.30. Krąg biblijny o 19.00.

W I sobotę zapraszamy o 8.15 na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i mszę wotywną o 9.00. W tym dniu wspominamy naszych Aniołów Stróżów.

W przyszłą niedzielę, pierwszą w miesiącu, po mszach adorujemy Najświętszy Sakrament z wyjątkiem mszy wieczornej. Msza święta z udziałem dzieci z rodzinami o 10.00.

Za tydzień w niedzielę po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Transitus na pamiątkę śmierci św. Franciszka.

Kuria Archidiecezjalna organizuje od 10 października kurs przygotowania do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Kandydaci mogą zgłosić się do proboszcza.

Wszyscy Aniołowie Pańscy, módlcie się za nami!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253