Dwudziesta trzecia niedziela zwykła – 05 IX

Dzisiaj dziękujemy za zbiory w czasie mszy dożynkowej o godz. 11.30.

O godz. 16.00 przy krzyżu przy ul. Wrocławskiej w Ligocie Pięknej odbędzie się poświęcenie tablicy pamiątkowej dedykowanej Słudze Bożemu Ks. kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, który w tym miejscu w 1957 r. spotkał się z mieszkańcami Ligoty i udzielił im błogosławieństwa.

Do wtorku o g. 17.40 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanej przed świętem Narodzenia Matki Bożej.

W środę przypada Święto Narodzenia NMP. W czasie mszy błogosławić będziemy nasiona i ziarno na zasiew. Po mszy o 9.00 spotkanie dla seniorów i wszystkich chętnych na temat Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

Róże Różańcowe z Malina mają swoje spotkanie w środę o 19.00 w świetlicy wieljskiej.

W czwartek zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 20.00.

W piątek po mszy wieczornej spotkanie dla młodzieży franciszkańskiej w domu parafialnym oraz krąg biblijny o godz. 19.00. Na to spotkanie należy zabrać ze sobą Pismo Święte.

W sobotę o 6.30 zapraszamy na pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia. Koszt 60 zł. Zapisy u p. sołtys lub w zakrystii.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na remont naszego domu parafialnego.

W przyszły poniedziałek po mszy wieczornej zostanie odprawione Nabożeństwo Fatimskie. O przystrojenie i niesienie figurki poproszę parafian z Kryniczna.

19 września po mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią św. w 2022 r.

Najbliższa katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się 20 września o godz. 19.00.

Niech Bóg was błogosławi i niech was strzeże!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253