Dwudziesta trzecia niedziela zwykła – Odpust Narodzenia NMP – 06 IX

Dwudziesta trzecia niedziela  zwykła – Odpust Narodzenia NMP – 06 IX

Ze względu na ciągle istniejący stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach zgromadzeń, również w kościele.

We wtorek w dzień liturgicznego święta Narodzenia NMP po mszy świętej wieczornej odśpiewamy fragmenty Akatystu ku czci Bogarodzicy.

W piątek zapraszamy młodzież, która miała przyjąć sakrament bierzmowania w kwietniu na spotkanie o godz. 19.00 do kościoła. Bierzmowanie odbędzie się 25 września o godz. 19.00.

W piątek spotkanie ze Słowem Bożym o godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę po mszy wieczornej zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Do przyozdobienia i niesienia figurki oraz sztandarów prosimy panie z Szymanowa.

W przyszłą niedzielę w przeddzień Święta Krzyża Świętego przed kościołem odbędzie się zbiórka na utrzymanie miejsc kultu i dzieł charytatywnych w Ziemi Świętej. Jest to zbiórka przełożona na prośbę papieża z Wielkiego Piątku, kiedy zbiera się ofiary przy adoracji Krzyża.

Dzieci, które chciałyby zostać ministrantami w naszej parafii prosimy o zgłoszenie się do o. proboszcza.

Młodzież klasy ósmej zapraszamy na spotkanie przygotowujące do bierzmowania 18 września o godz. 19.00 w domu parafialnym.

10 października organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Prudniku-Lesie. Więcej szczegółów na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii i u o. Jozuego.

Zapowiedzi przedślubne (III): Adriana Anna Gaweł z Szymanowa i Marek Jacek Hagiel z Ligoty Pięknej

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253