Dwunasta niedziela zwykła – 20 VI

Dzisiaj o 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Od dzisiaj przestaje obowiązywać dyspensa biskupa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej mszy św. Przypominamy, że jest to obowiązek każdego katolika wynikający z przykazań Bożych i kościelnych.

Przez cały czerwiec po każdej mszy w tygodniu odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dodatkowe msze św. w niedziele tylko o godz. 15.00 do końca czerwca.

W poniedziałek po mszy wieczornej spotkanie dla III Zakonu.

Uczniowie kl. VIII, którzy przygotowują się do bierzmowania, a nie uczestniczyli w spotkaniu 11 czerwca, proszeni są na spotkanie we wtorek o 19.00 w domu parafialnym lub kontakt z o. Mieczysławem. Proszę o przyniesienie indeksów.

We wtorek o 18.30 spotkanie dla rodziców dzieci z roczników 2007 i 2008 nt.: Myślę więc wierzę.

W środę mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieży.

W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona naszej archidiecezji. O godz. 9.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w naszej szkole w Krynicznie. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

Również w czwartek po mszy świętej porannej spotkanie dla seniorów i chętnych o spowiedzi i przebaczeniu, a od 20.00 adoracja w ciszy.

W ubiegłą niedziele na remont domu parafialnego uzbieraliśmy 2153  zł. Bóg zapłać za każdy dar serca.

Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 12-19 września 2021 r. Zapisy i informacje u o. Mieczysława.

Zapowiedzi przedślubne:    (II)    Edyta Wojtas z Malina i Piotr Turalski z Wrocławia

(I)     Patryk Robert Żuk z Rogoża i Iryna Holovatiuk z Rogoża

Najświętsze Serce Jezusa. Ulituj się nad nami!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253