Dwunasta niedziela zwykła – 21 VI

Dwunasta niedziela  zwykła – 21 VI

Przez cały czerwiec po każdej mszy w tygodniu odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo o 17.30.

W poniedziałek 22 czerwca w kościele o g. 19.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie chcą ochrzcić dzieci.

We wtorek msza święta wieczorna w intencji ojców z naszej parafii.

W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela głównego patrona naszej Archidiecezji Wrocławskiej. Msza święta wieczorna w int. p. Jana naszego organisty. O godz. 19.00 zapraszamy na katechezę dla dorosłych do kościoła.

W czwartek o godz. 18.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w naszej szkole i parafii. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.

W piątek o godz. 19.00 Krąg Biblijny.

Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą mszą św.

Na remont dachu Domu Parafialnego zebraliśmy 5957 zł i 51 Euro. Za każdą ofiarę bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto naszej parafii. Za wszelką życzliwość i pomoc wyrażaną w różny sposób serdeczne Bóg zapłać!

Najświętsze Serce Jezusa, Zmiłuj się nad nami!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253