Dziesiąta niedziela zwykła – 06 VI

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby w pierwszej kolejności do Komunii św. przystępowały osoby, które chcą przyjąć Komunię na rękę.

Dzisiaj o 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca pana Jezusa z procesją.

Od 3 do 10 czerwca w ramach oktawy Bożego Ciała trwają w kościołach naszej archidiecezji 24-godzinne adoracje Najświętszego Sakramentu. W naszej parafii trwać będzie 12 godzin od dzisiaj od północy do godz. 12.00 w poniedziałek. Serdecznie zapraszamy na tę nocną adorację nasze grupy parafialne, rodziny i wszystkich chętnych do włączenia się w ten wspólny modlitewny akt uczczenia Boga w Najświętszym Sakramencie ołtarza.

W ramach oktawy Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku na mszach wieczornych procesje z Najświętszym Sakramentem. Prosimy mężczyzn do baldachimu i kobiety do sztandarów. Zapraszamy także dzieci.

W poniedziałek o 19.00 spotkanie dla III Zakonu.

W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków, a od 20.00 adoracja w ciszy.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po mszach nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem i odnowienie aktu poświęcenia Polski Sercu Jezusa w łączności z episkopatem i wszystkimi parafiami w Polsce.

W piątek spotkanie dla młodzieży kl. VIII przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19.00 w domu parafialnym. Proszę przynieść indeksy.

W piątek spotkanie ze słowem Bożym o 19.00 w domu parafialnym.

W sobotę piesza pielgrzymka z Kryniczna do Trzebnicy dla młodzieży (od kl. VII). Wyjście o 8.30, powrót samochodami ok. 14.00. Po drodze odmówimy różaniec i Drogę Krzyżową. Postój w Wysokim Kościele. Więcej informacji i zapisy u o. Jozuego.

W przyszły poniedziałek o 19.00 katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie chcą ochrzcić dziecko.

Przez cały czerwiec po każdej mszy w tygodniu odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo o 17.30.

W związku z trwającymi obostrzeniami zachowujemy dodatkowe msze św. w niedziele tylko o godz. 15.00 do końca czerwca.

Najświętsze Serce Jezusa. Ulituj się nad nami!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253