Dziesiąta niedziela zwykła – 11 VI

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji uroczystości Bożego Ciała. Szczególne podziękowania dla budowniczych pięknych ołtarzy i za odnowienie kapliczki Matki Bożej w Ligocie Pięknej.

Do końca czerwca po każdej mszy świętej w tygodniu odmawiać będziemy Litanię do Najświętszego Serca Jezusa

Do czwartku procesje oktawy Bożego Ciała. W ostatni dzień oktawy tradycyjnie świecimy wianki.

Z okazji przypadającego we wtorek trzynastego dnia miesiąca po mszy świętej wieczornej różaniec i procesja z najświętszym Sakramentem oraz figurką Matki Bożej Fatimskiej. O przystrojenie i niesienie figury prosimy parafian z Malina.

Katechumenat I roku ma swoje spotkanie w środę o 19.30.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek o 20.00

Zbiórka dla kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza w piątek o 17.15, a fraternia dla młodzieży oraz Krąg Biblijny o 19.00.

Wspólne spotkanie dla Mężczyzn św. Józefa i dla kobiet uczestniczących w spotkaniach formacyjnych, a po nim spotkanie integracyjne w sobotę o 16.00.

19 czerwca o 19.00 spotkanie dla uczestników minionej, majowej pielgrzymki do Chorwacji i Medjugorie.

Zapowiedzi:

(III) Adrian  Borowski z Ligoty Pięknej i Magdalena Czubala z Ligoty Pięknej

W tym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych: p. Władysława Rosicka i p. Wanda Owo. R.I.P.