Dziewiętnasta niedziela zwykła – 01 VIII

Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca na końcu mszy św. adoracja  Najświętszego Sakramentu.

Do końca sierpnia nie będzie mszy św. w tygodniu o godz. 9.00 oraz mszy niedzielnej w Krynicznie o 10.00.

W poniedziałek święto św. Dominika, założyciela zakonu dominikanów.

W środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) patronki Europy.

W środę święto św. Wawrzyńca, męczennika.

W czwartek przypada święto św. Klary. O godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W sobotę po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. O przystrojenie i niesienie figury prosimy mieszkańców Rogoża.

W imieniu pielgrzymów 42. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej dziękujemy mieszkańcom Malina za okazaną gościnność.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na remont naszego domu parafialnego.

Od 12 do 14 sierpnia trwają na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie z ok. uroczystości Wniebowzięcia NMP. Główne obchody odbędą się w sobotę i niedzielę. Zapraszamy do uczestnictwa. Wyjazdy indywidualne.

Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 17 do 25 września. Informacje i zapisy u o. Mieczysława.

Zapowiedzi przedślubne (I)      Filip Kossakowski z Rogoża i Izabela Jaśkowiak z Przemętu