II niedziela Adwentu – 10 XII

Przed kościołem ogólnopolska zbiórka na pomoc Kościołowi na Wschodzie

Msze święte roratnie ku czci Matki Bożej odprawiamy od pon. do pt. o godz. 18.00. Losujemy upominki dla dzieci wśród przygotowanych przez nie ozdób świątecznych. Prosimy przynieść lampiony. Od środy po liturgii zapraszamy na krótkie spotkanie w domu parafialnym.

W zakrystii i w kancelarii można nabyć świece Caritas, duża 20 zł, mała 10 zł, a przed ołtarzem rozprowadzamy opłatki wigilijne.

Katecheza dla dorosłych w środę o 19.00.

Dzieci I komunijne mają swoje spotkanie w czwartek o g. 16.30, a zespół presynodalny o g. 19.15. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ten dzień w ciszy od 20.00.

Msza święta imieninowa o. Jozuego w piatek o 18.00.

Ministrantów i lektorów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o g. 16.45, a krąg biblijny o g. 19.00.

W przyszłą niedzielę po mszy świętej wieczornej spotkanie dla rodziców z pierwszego roku przygotowań młodzieży do bierzmowania.

Jeszcze do 18 grudnia przyjmujemy zaproszenia na odwiedziny kolędowe: przez formularze na końcu kościoła lub przez stronę internetowa parafii. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 2 stycznia.

W przyszły poniedziałek – 18 grudnia po mszy świętej porannej i po mszy świętej wieczornej – prosimy mężczyzn do pomocy przy budowie naszej bożonarodzeniowej stajenki.

W tym tygodniu odbył się pogrzeb Mieczysława Tać z Ligoty Pięknej. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...