III niedziela Adwentu – 17 XII

Przed kościołem rozprowadzamy pierniki świąteczne udekorowane przez dzieci, inne ozdoby świąteczne oraz świece Caritas.

Dziś po mszy świętej wieczornej spotkanie dla rodziców młodzieży z pierwszego roku przygotowań do bierzmowania.

Jutro upływa termin składania zaproszeń na odwiedziny kolędowe. Po świętach zostanie podany plan kolędy, którą rozpoczniemy 2 stycznia od Rogoża.

Odwiedziny chorych w poniedziałek od 9.00. A spotkanie dla młodzieży z drugiego roku przygotowań do bierzmowania o g. 16.45.

Jutro również po mszy świętej porannej i po mszy świętej wieczornej zapraszamy do pomocy przy budowie stajenki.

Spotkanie dla Mężczyzn św. Józefa  i spotkanie formacyjne dla kobiet we wtorek o g. 19.15.

Do czwartku msze św. roratnie ku czci Matki Bożej o godz. 18.00. Spotkanie opłatkowe dla dzieci i młodzieży w czwartek od g. 16.30. Rodziców prosimy o pomoc w przygotowaniach.

SPOWIEDŹ PRZEDŚWIĄTECZNA od poniedziałku do soboty od godz. 17.30 /tylko do rozpoczęcia mszy świętej/ i w czwartek w czasie adoracji od 20.00 do 21.00.

Za tydzień w niedzielę nie będzie mszy świętej o 18.00.

W Wigilię Bożego Narodzenia zachęcamy by zachować tradycyjnie wstrzemięźliwość od potraw mięsnych, pamiętamy o wspólnej modlitwie przy wigilijnym stole, odczytaniu fragmentu Pisma Świętego o narodzeniu Pana Jezusa i śpiewaniu kolęd. Pasterka w Krynicznie o godz. 22.00 i 24.00, a w Szymanowie o 22.00.

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...