ul. Trzebnicka 12 55-114 Kryniczno

Intencje mszalne 11 – 18 XI

11 listopada – poniedziałek – Święto Niepodległości – Wspomnienie św. Marcina
9.00 1/ Do miłosierdzia Bożego za ++ Członkinie i ++ z rodzin oraz za ++ kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii /int. od Róży Różańcowej z Rogoża/.
2/ Za + Tadeusza Zielińskiego o Boże miłosierdzie /greg./
18.00 1/ W int. Ojczyzny.
2/ Z ok. jubileuszu 50 – lecia zawarcia sakramentu małżeństwa Zofii i Aleksandra Owsianych z podziękowaniem za wierność przysiędze z prośbą o potrzebne łaski.

12 listopada – wtorek – Wspomnienie św. Jozafata
18.00 1/ Za ++ Leonię, Michała Tyskich, Władysława Kowskiego, Mieczysława Cisowskiego i ++ z rodziny.

13 listopada – środa – Wspomnienie pierwszych męczenników Polski
18.00 1/ Za + męża Romana Stachurskiego o Boże miłosierdzie.
2/ Za + Jerzego Ciszewskiego.

14 listopada – czwartek – Wspomnienie bł. Marii Merket
18.00 1/ Za + Edwarda Piskora o pokój nieba /int. od dzieci i wnuków/.

15 listopada – piątek
18.00 1/ O miłosierdzie Boże dla + Andrzeja, Katarzyny Miziniak, oraz dla + Tekli i Tomasza Hruszowiec.
2/ W int. Dawida z ok. 30. rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia.

16 listopada – sobota – Rocznica poświęcenia archikatedry wrocławskiej
18.00 1/ Za + Kazimierza Nowakowskiego w 40. rocznicę śmierci o miłosierdzie Boże.

17 listopada – trzydziesta trzecia niedziela zwykła
8.00 Za + Jana Miłek w 18. rocznicę śmierci, za + Jacka Miłek w piątą rocznicę śmierci oraz za + Józefa Miłek.
Szymanów 10.00 W 13. rocznicę śmierci Czesława Barysia i ++ rodziców oraz za + Romana Barysia.
11.30 Za + męża Walerego Łazarskiego, ++ rodziców Władysławę i Józefa Łukasików, brata Józefa, Wiktorię i Józefa Łazarskich, Leokadię i Józefa za ++ z rodzin Łazarskich, Łukasików, Porębskich i + o. Grzegorza.
18.00 1/ W drugą rocznicę śmierci Stanisława Szczypkowskiego o szczęście wieczne dla niego oraz za ++ z rodziny Szczypkowskich i Pociejowskich.
2/ Za + Tadeusza Zielińskiego o Boże miłosierdzie /greg./.

Live a Reply

Live Reply