Intencje mszalne 18 – 24 V

18 maja – poniedziałek
Wspomnienie św. Feliksa z Cantalice
9.00 1/ Do Dworu Niebieskiego o uzdrowienie duszy i ciała dla Krystyny.
2/ W int. Danuty Gąsiewicz z ok. urodzin o błogosławieństwo Boże dla Niej i całej rodziny.
18.00 1/ W int. dziękczynnej za życie i powołanie św. Jana Pawła II.
2/ W czwartą rocznicę śmierci do miłosierdzia Bożego za + mamę Irenę, babcie Bronisławę i Józefę oraz dziadków Jana i Józefa.

19 maja – wtorek
9.00 1/ Do Dworu Niebieskiego o uzdrowienie duszy i ciała dla Krystyny Borowiec.
2/ W int. parafian.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Renaty i Krzysztofa Sarnów z ok. 25. rocznicy ślubu oraz w int. całej rodziny.

20 maja – środa
Święto św. Bernardyna ze Sieny
2/ W int. rodziny Król, Kopczyńskich I Wiktorów.
18.00 Za + Janusza Żak w czwartą rocznicę śmierci.

21 maja – czwartek
Wspomnienie św. Jana Nepomucena
9.00 Do Dworu Niebieskiego o uzdrowienie duszy i ciała dla Krystyny Borowiec.
18.00 1/ Z ok. 18. rocznicy ślubu Renaty i Jarosława, pierwszej rocznicy komunii świętej Marianny oraz 14. rocznicy urodzin Zosi o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny za wstawiennictwem Maryi Matki Pięknej Miłości.
2/ W int. rodziny Kot.

22 maja – piątek
9.00 Do Dworu Niebieskiego o uzdrowienie duszy i ciała dla Krystyny Borowiec.
18.00 1/ Za ok. 93. rocznicy urodzin Franciszki Lachowicz podziękowaniem za łaski z prośba o zdrowie.
2/ Za + Kazimierza, Katarzynę, Henryka, Julię i Janinę Szydełko oraz za ++ z tych rodzin.

23 maja – sobota
Święto poświęcenia bazyliki św. Franciszka w Asyżu
2/ Z prośba o szczęśliwą operację i zdrowie.
18.00 Za + Józefa Nawara w 12. rocznicę śmierci, za + Władysławę Nawara, ++ z rodzin Nawara, Kałuża, Rybak.

24 maja – niedziela Wniebowstąpienia Jezusa
8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę M. B. dla rodziny Henryki i Leszka.
Szymanów 10.00 Za + Jana i Julię oraz brata Jerzego i ++ z rodzin Zambroń i Sebzda.
11.30 Za + Stefana, Janinę Prawdzin, Jana, Czesława Chorąży, Tadeusza Szydłowskiego, Teresę Cocyk.
18.00 Za ++ Zofię Łoś i Krystynę Jurkowską.