Intencje mszalne 20 – 26 IV

20 kwietnia – poniedziałek
9.00 1/Do Dworu Niebieskiego o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Macieja Zaczyka.
2/ W int. parafian.
18.00 Za + Zenona Foryś.

21 kwietnia – wtorek
9.00 Do Dworu Niebieskiego o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Macieja Zaczyka.
18.00 1/ Za dobrodziejów klasztoru i parafii.
2/ Za + Kazimierza Klucznika i za ++ rodziców Cecylię i Władysława.

22 kwietnia – środa
18.00 1/ W int. rodziny Stafiniak z prośbą o wstawiennictwo Maryi Królowej Rodzin.
2/ O dary Ducha Świętego dla córki.

23 kwietnia – czwartek
Uroczystość św. Wojciecha
18.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla rodzin Ożarowskich i Grunów.
2/ Z ok. urodzin i imienin Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze łaski za wstawiennictwem Maryi Pięknej Miłości.

24 kwietnia – piątek
Wspomnienie św. Fidelisa
9.00 1/ Do Dworu Niebieskiego o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Macieja Zaczyka.
2/ O łaskę uzdrowienia duszy i ciała
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Dudek, Cebula i Lesiak.

25 kwietnia – sobota
Święto św. Marka ewangelisty

2/ O urodzaje
18.00 1/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Heleny i Adama z ok. 30 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci.
2/ O zdrowie w rodzinie.

26 kwietnia – trzecia niedziela wielkanocna
8.00 Za ++ Józefa, Juliannę i Stanisława Włodarczyk, Andrzeja i Genowefę Masternak, Stanisława, Katarzynę i Antoniego Sandalewskich i ++ z rodziny.
Szymanów 10.00 Za + Czesława Gęborys, jego rodziców Katarzynę i Michała oraz za Józefę i Antoniego Sieraczyńskich.
11.30 W dziesiątą rocznice śmierci za + Czesławę Owsiańską oraz za + z rodzin Owsiańskich Leonię i Jana, z rodzin Kozłowskich Annę i Jana oraz za + Wincentego.
18.00 Za ++ rodziców Jana i Władysławę Kołodziej i za ++ rodzeństwo.