Intencje mszalne 27 IV – 03 V

27 kwietnia – poniedziałek
9.00 Do Dworu Niebieskiego o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Macieja Zaczyka.
18.00 1/O szczęśliwe rozwiązanie oraz błogosławieństwo Boże dla rodziny za wstawiennictwem św. Faustyny.
2/ W int. Rodziny Sarna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

28 kwietnia – wtorek
18.00 1/ Dziękczynna w 47. rocznice ślubu Teresy i Jerzego o potrzebne łaski w drodze do świętości.
2/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janiny z ok. 90. rocznicy urodzin.

29 kwietnia – środa
Święto św. Katarzyny Sieneńskiej
9.00 1/ Do Dworu Niebieskiego o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Macieja Zaczyka.
2/ W int. Karoliny i Tomasza o potrzebne łaski w drodze do świętości.
18.00 Za ++ rodziców i teściów Józefa, Zofię, Stanisława, za ++ z rodzin: Skotny, Kowalski, Łoś, Bednar, Kot oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

30 kwietnia – czwartek
18.00 1/ W int. Basi z ok. urodzin o potrzebne łaski za wstawiennictwem Maryi Pięknej Miłości.
2/ Za + męża, tatę i dziadka Ignacego z ok. rocznicy urodzin.

01 maja – pierwszy piątek miesiąca
Wspomnienie św. Józefa Robotnika
9.00 Do Dworu Niebieskiego o uzdrowienie duszy i ciała dla Krystyny Borowiec.
18.00 1/ Z ok. 25. rocznicy ślubu Wioletty i Marka Iwaszuk z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.
2/ Msza święta z intencjami zbiorowymi.

02 maja – pierwsza sobota miesiąca
Uroczystość NMP Królowej Polski
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Katarzyny i Bartosza z ok. 10. rocznicy ślubu.
Szymanów 10.00 Do Dworu Niebieskiego o uzdrowienie duszy i ciała dla Krystyny Borowiec.
11.30 W int. Ojczyzny.
18.00 W int. Karoliny i Tomasza o potrzebne łaski w drodze do świętości.

03 maja – niedziela Dobrego Pasterza
8.00 Za ojców posługujących w naszej parafii i o powołania kapłańskie i zakonne /int. od Róż Różańcowych z Ligoty Pięknej/.
Szymanów 10.00 O opiekę M. B. dla Emilii w trzecią rocznicę chrztu oraz o błogosławieństwo Boże dla siostry Emilki, rodziców i całej rodziny.
Kryniczno 10.00 W int. parafian.
11.30 Do Dworu Niebieskiego o uzdrowienie duszy i ciała dla Krystyny Borowiec.
18.00 O łaskę uzdrowienia duszy i ciała.