Intencje mszalne (27 kwietnia – 4 maja 2014)

27 kwietnia: 2 Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

• 8.00 – Za + Józefa Włodarczyka i za + Stanisława Sandelewskiego
  • 10.00 – Szymanów – W 20 roczn. ślubu Ewy i Sebastiana Wierzbickich jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże na dalsze lata dla nich i dla dzieci.
  • 11.30 – Za + syna Marka Złotego z ok. imienin, aby cieszył się chwałą nieba, oraz za ++ Filipinę Lenik o szczęście wieczne, oraz za ++ z rodzin Złoty, Dembski i Pawelczyk.
  • 18.00 – Za ++ z rodzin Skotnych, Łosiów, Kotów, Kowalskich i Bodnarów.

28 kwietnia: Poniedziałek

• 18.00 – Z okazji 41 roczn. ślubu Teresy i Jerzego jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla nich i całej rodziny.

29 kwietnia: wtorek

• 18.00 – W int. Juli z okazji urodzin, oraz w int. Marka z okazji imienin o bł. Boże, opiekę Anioła Stróża dla nich i bł. Boże dla całej rodziny.

30 kwietnia: środa

• 18.00 – Za + Jana Wyrwasa

1 maja: czwartek

• 18.00 – O bł. Boże dla mamy Władysławy z okazji urodzin.

2 maja: piątek

• 18.00 – W int. Marii Krawiec z ok. imienin, prosząc M.B. Częstochowską o bł. i zdrowie. Konc. – Za + Władysława Piskorka w 16 roczn. +, oraz za ++ Irenę Piskorek, Jana, Jadwigę, Bolesława Kościańskich, Marię Wojdyło

3 maja : sobota – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

• 8.00 – Za + Stanisława Kota
  • 10.00 – Szymanów – Za ++ Antoninę i Jana Mazanka, Zbigniewa Tomalę, Janusza Wierzbickiego, Franciszka i Tadeusza Górskich.
  • 11.30 – W int. mamy Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla niej i dla całej rodziny.
  • Konc. – Podziękowanie Matce Bożej Królowej Polski za 40 wspólnie przeżytych lat Elżbiety i Krzysztofa Gębarowskich, prosząc o zdrowie i dalszą opiekę również dla dzieci i wnuków.
  • 18.00 – Za + Stanisława Szweda w dniu imienin prosząc o Miłosierdzie Boże.

​ 4 maja: 3 Niedziela Wielkanocna

• 8.00 – Za ++ rodziców Jana i Helenę Mielniczek, Juliannę i Józefa Aptazy.
  • 10.00 – Szymanów – Za + męża Tadeusza Kmiecia.
  • 11.30 – Za + tatę Zygmunta Krzywickiego w roczn. + oraz za ++ z rodziny Krzywickich i Kołdomów
  • 18.00 – Za ++ rodziców Kazimierę i Władysława Mazurów w 15 roczn. + oraz za wszystkich ++ z rodzin Homa i Mazur z prośbą o zycie wieczne dla nich