Intencje parafialne 23 – 29 IX 2019

23 września – poniedziałek
Wspomnienie św. o. Pio

18.00 1/ Za + Piotra Gurazdę /int. od Zofii Noga z Wiszni Małej/.
2/ W pierwszą rocznicę urodzin Marii Żułobickiej o dary Ducha Świętego.

24 września – wtorek
18.00 1/ Za + Piotra Gurazdę /int. od cioci Kasi Lesiak z rodziną z Wiszni Małej/.
2/ W int. parafian.

25 września – środa
Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa

18.00 1/ Za + Jana Dudka /int. od siostry z mężem/.
2/ Za + Henrykę Wrona w 30-ty dzień po śmierci.

26 września – czwartek
18.00 Za + Zbigniewa /int. od Marii i Władysława Bronowickich/.

27 września – piątek
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo

18.00 1/ Za + Irenę Bochenek, ++ Zofię, Apolonię i Władysława Borowiec.
2/ Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla Bronisławy Biszczanik z ok. 86. rocznicy urodzin.

28 września – sobota
Wspomnienie św. Wacława

18.00 1/ Dziękując Bogu i M.B. Nieustającej Pomocy za 60 lat sakramentu małżeństwa Stefanii i Józefa Gugliczów z prośbą o zdrowi, błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Świętego na dalsze lata dla nich i całej rodziny.
2/ Za + mamę Zofię Łoś o szczęście wieczne dla niej.

29 września – dwudziesta szósta niedziela zwykła
8.00 Za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dary Ducha Świętego dla całej rodziny Elżbiety i Stanisława.
Szymanów 10.00 Za + Michała Biszczanik, rodziców z obu stron, brata Feliksa, Klarę, Pawła, Mariana Szczygieł, Kazimierę i Czesława Ciężkich, Eugeniusza Biszczanik, Zdzisławę i Józefa Piejko i ++ z rodzin Szczygieł i Biszczanik oraz księży, którzy pracowali w parafii.
11.30 O błogosławieństwo Boże i szczęście w rodzinie za wstawiennictwem M.B. w pierwszą rocznicę ślubu Katarzyny i Mariusza Rzepa.
18.00 Za + Bronisława Aksamit w dziewiątą rocznicę śmierci oraz za ++ z rodzin: Aksamit, Śliwa, Wnęk, Juszczyk i Żurawskich.