IV niedziela Wielkiego Postu – 10 III

Rekolekcje parafialne potrwają do środy. Plan na osobnych kartkach przy wyjściu z kościoła, w gablocie i na stronie internetowej. Taca zebrana we wtorek i w środę zostanie przeznaczona dla rekolekcjonisty i na potrzeby klasztoru w Złotoryi.

Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.45.

Nie będzie w środę nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Szymanowie.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek o g. 20.00.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Krynicznie w piątek po mszy o 9.00, o 17.45 dla dzieci i młodzieży i o g. 19.00 dla dorosłych. a o19.30 Krąg Biblijny.

Odpowiadając na apel Episkopatu Polski w naszej parafii msza święta za Ojczyznę będzie odprawiana w każdy 16. dzień miesiąca. W najbliższa sobotę rozpoczniemy też nowennę w tej intencji przed dniem Świętości Życia.

W okresie Wielkiego Postu trwa peregrynacja figury św. Michała Archanioła. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

W zakrystii są do nabycia czekoladowe baranki (10 zł) i świece paschalne Caritasu (20zł).

Karty zgody do wypełnienia przez rodziców na kurs „Dzieci Króla” do odebrania również w zakrystii

Jest propozycja, by z okazji niedzieli miłosierdzia /6 lub 7 IV/ zorganizować w domu parafialnym akcję oddawania krwi. Wymogiem jest deklaracja 35 osób. Zainteresowani mogą się zgłaszać do o. Jozuego.

Zapowiedzi przedślubne: Kamil Mazij z Trzebnicy i Karolina Chmiel z Malina /I/

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...