Jedenasta niedziela zwykła – 14 VI

Jedenasta niedziela  zwykła – 14 VI

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na remont dachu naszego Domu Parafialnego, ponieważ dach nie przetrwa kolejnej zimy. Mamy już wstępne projekty i możemy przystąpić do zmiany pokrycia dachu. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy.

Przez cały czerwiec po każdej mszy w tygodniu odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo o 17.30.

Od poniedziałku do piątku „Biały Tydzień” dla dzieci komunijnych. Zapraszamy na msze o godz. 18.00.

Do czwartku trwa oktawa uroczystości Bożego Ciała wraz z procesją po mszy świętej wieczornej. Na zakończenie oktawy tradycyjnie poświecimy wianki.

W poniedziałek o godz. 19.30 spotkanie Mężczyzn św. Józefa w Domu Parafialnym.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. O 17.30 nabożeństwo.

O godz. 19.00 w piątek spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W sobotę wspominamy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Msza wotywna o godz. 9.00.

W przyszły poniedziałek 22 czerwca w kościele katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie chcą ochrzcić dzieci.

Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą mszą św.

Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto naszej parafii. Za wszelką życzliwość i pomoc wyrażaną w różny sposób serdeczne Bóg zapłać!

Najświętsze Serce Jezusa, Zmiłuj się nad nami!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253