Mężczyźni św. Józefa

Zapoznaj się z nową propozycją dla mężczyzn

www.mezczyzniwewroclawiu.pl

Inauguracja 07 marca po mszy świętej na spotkaniu w Domu Parafialnym… Więcej info u o. Jozuego i p. Wojtka /szafarza/…

MODLITWA OJCA

Święty Józefie, któryś wiernie wypełnił wolę Stwórcy i Zbawiciela człowieka, od którego bierze początek wszelkie ojcostwo na niebie i na ziemi, naucz mnie spoglądać Twoimi oczami na dar powołania i mego miejsca w rodzinie. Dopomóż mi utrzymać, wychować i uformować moje dzieci według wzoru i przykładu Jezusa. Naucz mnie umiejętności utrzymywania w domu rodzinnym klimatu pokoju, pobożności, zaufania, jedności i miłości. Ozdobo życia rodzinnego, otocz moją rodzinę swą przemożną opieką, aby była odzwierciedleniem Najświętszej Rodziny i przynosiła chwałę Bogu, oraz pożytek innym ludziom. Amen.