Niedziela chrztu Pańskiego – 07 I

Dziś, z okazji jubileuszu „Greccio”, koncert kolęd z udziałem orkiestry i zespołów ludowych z naszej gminy o g. 15.30. Po koncercie w kościele poczęstunek w świetlicy.

Trwa wizyta duszpasterska. W dzień powszedni rozpoczynamy kolędę od godz. 16.00, a w soboty i niedziele od godz. 14.00. Na stole przygotujmy krzyż i świece. Zebrane ofiary przeznaczymy na remont kolejnego odcinka alejki na cmentarzu.

Plan na najbliższy tydzień:

8 styczniaponiedziałekSZYMANÓW: ul. Polna, Liliowa, Storczykowa, Widawska LIGOTA PIĘKNA: Brzoskwiniowa, Polna, Wiśniowa, Stawowa, Morelowa
9 styczniawtorekLIGOTA PIĘKNA: Na kolonii LIGOTA PIĘKNA: Różana, Fiołkowa, Lawendowa, Lipowa
10 styczniaśrodaLIGOTA PIĘKNA: Wrocławska, Cicha, Wąska, Sportowa, Łąkowa, Kręta LIGOTA PIĘKNA: Główna
11 styczniaczwartekLIGOTA PIĘKNA: Prosta, Brzozowa, Sosnowa , Wrzosowa LIGOTA PIĘKNA: Leśna, Modrzewiowa, Krótka, Osiedlowa, Letniskowa, Działkowa, Jaśminowa
12 styczniapiątekMALIN: Jesionowa, Parkowa, Ogrodowa, Stawowa , Wspólna
13 styczniasobotaMALIN: Główna /od początku i od końca/
14 stycznianiedzielaMALIN: Bociania, Miła, Kalinowa MALIN: Sportowa, Polna, Golfowa, Słoneczna, Łąkowa, Floretowa, Jaśminowa, Spacerowa, Akacjowa

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek od 20.00.

Organizujemy wyjazd do Drezna i Goerlitz dla dzieci i młodzieży 22 stycznia. Koszt: 160 zł. Wyjazd o g. 6.00. Powrót ok. 22.00. Informacje u o. Jozuego.

Kolęda 20 i 21 stycznia jest przewidziana dla tych, którzy zaprosili kapłana, ale nie mogli przyjąć wizyty w przewidzianym terminie. W sobotę: Rogoż, Malin i Kryniczno, w niedzielę: Ligota Piękna i Szymanów. Telefonicznie od poniedziałku przyjmujemy ostatnie możliwe zapisy na te dni.

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...