Niedziela Chrztu Pańskiego – 12 I

Trwają odwiedziny kolędowe w parafii. W dzień powszedni rozpoczynają się o godz. 16.00, a w soboty i w niedziele o godz. 14.00. Od poniedziałku do piątku msze święte będą odprawiane o godz. 9.00. Msze sobotnie i niedzielne pozostaną bez zmian i będą odprawiane o godz. 18.00. Plan kolędy:

13 I poniedziałek – Nowy Szymanów ul. Widawska, Polna. Liliowa, Storczykowa, Lawendowa, Kwiatowa, Łąkowa.

14 I wtorek – Malin ul. Wierzbowa, Bociania, Sportowa.

15 I środa – Malin ul. Tenisowa, Golfowa, Floretowa, Strzelecka, Jaśminowa, Łąkowa, Główna od końca numery parzyste od 112 do 72 i numery nieparzyste od 127 do 81.

16 I czwartek – Malin ul. Główna numery nieparzyste od 9 do 77 i numery parzyste od 2 do 70 oraz ul Wspólna

17 I piątek – Malin ul. Gajowa, Akacjowa, Kalinowa, Miła, Lipowa, Polna, Leśna, Słoneczna, Wiśniowa, Stawowa, Jesionowa, Parkowa.

18 I sobota – Rogoż ul. Lipowa, Topolowa, Parkowa, Azaliowa.

19 I niedziela – Rogoż ul. Wierzbowa, Ogrodowa, Sadowa, Stawowa, Gliniana, Słoneczna

Na spotkanie ze Słowem Bożym o Roman zaprasza w piątek o godz. 19.00.

Przypominamy osobom, którzy zapisały się na pielgrzymkę po sanktuariach Europy, że należy wpłacić na konto Biura Podróży Stachura pierwszą ratę, która jest gwarantem wpisania na listę pielgrzymów. Są jeszcze wolne miejsca. Bliższych informacji udziela o. Mieczysław. Plan pielgrzymki dostępny jest w gablocie.

W przyszłą niedzielę na mszach świętych usłyszymy świadectwo sióstr Boromeuszek z fundacji Evangelium Vitae, które będą również zbierać ofiary na swoje dzieła ewangelizacyjne.

Katecheza chrzcielna dla rodzin, które w najbliższym czasie pragną ochrzcić dziecko, w poniedziałek 20 stycznia o g. 19.00.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253