Niedziela Dobrego Pasterza – 25 IV

W związku z trwającymi obostrzeniami zachowujemy dodatkowe msze św. w niedziele o 10.00 i 15.00 do końca maja.

Od czwartku rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Stanisława – patrona parafii.

W czwartek o 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek spotkanie ze słowem Bożym o 19.00 przez internet.

W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o 8.15 i mszę wotywną o 9.00. W tym dniu przypada również wspomnienie św. Józefa robotnika. Wieczorem o 17.30 pierwsze nabożeństwo majowe.

W przyszłą niedzielę I miesiąca po mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu, z wyjątkiem mszy wieczornej.

Również w przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w pożarze domu naszych parafian z Malina.

W maju nabożeństwa majowe będą odprawiane w dni powszednie po mszy wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.30. W Szymanowie w środy o 17.00. Przypominamy o tradycji majówek przy krzyżach i kapliczkach naszej parafii.

W zeszłą niedzielę na remont domu parafialnego uzbierano 2943 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

Zapowiedzi przedślubne (III):   Aleksandra Murzyńska z Ligoty Pięknej i Michał Filipczak z Szewc

(I)     Agata Pawłowska z Ligoty Pięknej i Bogdan Bauer z Wrocławia

Niech słowa Twoje Panie, przenikają nas i napełniają Twoją mocą!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253