Niedziela miłosierdzia Bożego – 16 IV

Dziś nabożeństwo eucharystyczne do miłosierdzia Bożego o g. 15.00.

Katecheza chrzcielna w poniedziałek o 19.00.

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych do wyboru w poniedziałek lub we wtorek o 18.30.

Katechumenat pierwszego roku w środę o 19.00 w domu parafialnym. Spotkanie, w sprawie organizacji procesji Bożego Ciała, w świetlicy w Ligocie Pięknej również w środę o 18.30.

Spotkanie przed pielgrzymkowe jadących do Chorwacji i Medjugorie w czwartek o 18.45 w kościele, spotkanie dla Mężczyzn Św. Józefa w ten sam dzień o 19.00 w domu parafialnym, a od 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Fraternia dla dzieci w piątek o 16.00, Krąg Biblijny o 19.00.

Do informacji: w okresie zimowym trwały remonty w domu parafialnym, łącznie z wymianą drzwi wejściowych, a w marcu zostało wykonane odwodnienie przed wejściem głównym do kościoła. W klasztorze, z jednego pomieszczeń urządziliśmy oratorium – miejsce modlitwy – p.w. św. Jadwigi Śląskiej. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za ofiary, pomysły i pomoc. W najbliższych planach są dalsze prace remontowe domu parafialnym i pierwszy etap położenia kostek brukowych na alejkach cmentarza.

Zapowiedzi przedmałżeńskie (III): Michał Męzia /Rogoż/ i Magdalena Męzia /Rogoż/.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Reginę Zalewską z Kryniczna, Zdzisława Kiszczyńskiego z Kryniczna oraz Stanisławę Lenik z Ligoty Pięknej. R.I.P.