Niedziela miłosierdzia Bożego – 24 IV

Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego. Po mszy o 11.30 poświęcenie potraw dla wyznawców prawosławia i grekokatolików. O godz. 15.00 zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwo z koronką do Bożego Miłosierdzia.

Jutro święto św. Marka Ewangelisty, po mszy wieczornej modlitwy i procesja z prośbą o urodzaje w tym roku.

W poniedziałek o 19.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie chcą ochrzcić swoje dzieci.

We wtorek przypada przeniesiona z soboty Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. O 19.00 spotkanie wspólnoty Mężczyzn św. Józefa.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek po mszy o 9.00 spotkanie dla seniorów z zaproszonym gościem

O 16.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. O 19.00 Krąg biblijny.

W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy parafian oraz naszych gości na ekumeniczne nabożeństwo, w którym Marina Sierkova z Browar koło Kijowa i Jarosław Konieczny uwielbiać będą Boga muzyką i pieśnią w języku ukraińskim, rosyjskim i polskim.

W sobotę wieczorem rozpoczynamy nasze Jubileuszowe Misje Parafialne, które poprowadzi Misjonarz Miłosierdzia o. Cherubin Żyłka z Kłodzka. Prosimy o zapoznanie się z programem i zapraszamy do licznego uczestnictwa wszystkich parafian. List o. misjonarza i szczegółowy program można pobrać przy wyjściu.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy codzienne nabożeństwa majowe. W czasie misji będą odprawiane o godz. 17.15, a od 9 maja w dni powszednie po mszy wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.15.

Informujemy, że 11 kwietnia został poświęcony i oficjalnie otwarty cmentarz komunalny w Krynicznie. Osoby zainteresowane rezerwacją czy pochówkiem mogą kontaktować się z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Strzeszowie, które zarządza cmentarzem.

Zapowiedzi przedmałżeńskie (II): Grzegorz Rajter z Szymanowa i Justyna Rymarczyk z Wrocławia

Zmartwychwstał Pan prawdziwie. ALLELUJA!