Niedziela odpustowa ku czci św. Stanisława – 07 V

Dziś przed kościołem i na koncercie charytatywnym /po sumie/ wspólna zbiórka na poszkodowanych w pożarze z Szymanowa.

Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe w Krynicznie w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, a w soboty i niedziele o 18.00.

Zainteresowanych poznaniem Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie – wspomnienia prowadzone przez naszych parafian we wtorek po nabożeństwie majowym.

Spotkanie dotyczące działalności kaplicy dla parafian uczęszczających na nabożeństwa w Szymanowie w środę o 19.30.

Katecheza dla dorosłych w środę po nabożeństwie majowym.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od w czwartek od 20.00.

O. Jozue odwiedzi swoich chorych w piątek od 8.30.

Dzieci pierwszokomunijne mają swoje spotkania:

GRUPA I (z godz. 10.00) – próba w czwartek, spowiedź w piątek o 16.00.

GRUPA II (z godz. 12.00) – próba w czwartek, spowiedź w piątek o 17.15.

Krąg Biblijny w piątek po nabożeństwie.

W sobotę 13 maja po mszy świętej wieczornej zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O przystrojenie i niesienie figury Matki Bożej prosimy panie z Ligoty Pięknej.

W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii świętej o godz. 10.00 i 12.00.

21 maja o 10.00 zapraszamy dzieci, które przyjęły I Komunię w ubiegłym roku na mszę św. rocznicową (w komunijnych bądź galowych strojach).

Zapowiedzi przedślubne (II)     Wojciech Opałka z Oleśniczki i Beata Bielska z Malina.

W tym tygodniu odbyła się pogrzeb Ryszarda Sikory z Malina. R.I.P