Niedziela Pierwszej Komunii Świętej w parafii – 14 V

Przez najbliższy tydzień zapraszamy dzieci komunijne do uczestnictwa w mszach św. wieczornych i nabożeństwach majowych w ramach tzw. białego tygodnia.

Nabożeństwa do Matki Bożej w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, a w soboty i niedziele o 18.00. Zachęcamy do pielęgnowania tradycji modlitwy przy krzyżach i kapliczkach na terenie naszej parafii.

Spotkanie Mężczyzn św. Józefa w środę po nabożeństwie wieczornym.

W czwartek dziękczynna pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Legnicy, do sanktuarium wydarzenia eucharystycznego. Wyjazd o 8.30. Informacje u o. Jozuego. Od 20.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Krąg Biblijny w piątek o 19.00

W przyszłą niedzielę o 10.00 zapraszamy dzieci, które przyjęły I Komunię w ubiegłym roku na mszę św. rocznicową (w galowych lub komunijnych strojach).

Pielgrzymka do Częstochowy i do sanktuarium Krwi Pana Jezusa 24 maja. Wyjazd o 6.00. Powrót koło 19.30. Koszt 90 zl. Zapisy w zakrystii.

W ubiegła niedzielę dla poszkodowanych w pożarze z Szymanowa zebraliśmy łącznie 10 157 zł. Rodzina bardzo dziękuje za ten dar serca.

Od piątku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Zapowiedzi przedślubne (III)    Wojciech Opałka z Oleśniczki i Beata Bielska z Malina.

Do domu Pana odszedł nasz parafianin śp. Mirosław Łysio  z Kryniczna R.I.P.