Niedziela Świętej Rodziny – 26 XII

W poniedziałek Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na mszach świętych poświęcenie wina ku czci św. Jana.

We wtorek Święto Świętych Młodzianków. O godz. 9.00 msza św. w intencji dzieci naszej parafii ze specjalnym błogosławieństwem.

W środę o 16.30 zbiórka dla ministrantów, którzy w tym roku chcą chodzić po kolędzie.

W czwartek o godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek, w ostatni dzień starego roku o godz. 17.00 msza św. dziękczynna za miniony rok w intencji parafian z okolicznościowym nabożeństwem. Od godz. 23.00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzięki dyspensie księdza biskupa w tym dniu nie obowiązuje obowiązek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

W Nowy Rok Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św., jak w każdą niedzielę. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w parafii odwiedziny kolędowe. Odwiedzimy tylko te domy, gdzie zostaliśmy zaproszeni, zgodnie z deklaracją złożoną do 19 grudnia. Jeśli w międzyczasie ktoś by zachorował, albo objęty został kwarantanną, to prosimy o powiadomienie. Plan wywieszony jest w gablocie i dostępny na parafialnej stronie internetowej. Wizyty rozpoczynamy w soboty i niedziele o godz. 14.00, a w tygodniu o 16.00.

Zmarł nasz parafianin z Ligoty Pięknej śp. Zbigniew Cichoń (l. 67) R.i.p.

Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony!

KONTO PARAFII:

Bank Pekao SA 37 1240 6670 1111 0011 0810 5079