Niedziela Świętej Rodziny – 31 XII

Dziś wieczorna msza święta o 17.00 z okolicznościowym nabożeństwem na koniec roku. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 23.00 do północy.

Jutro, w uroczystość Maryi – Bożej Rodzicielki msze święte jak w niedziele.

Od wtorku rozpoczynamy w parafii wizytę duszpasterską. W dzień powszedni od godz. 16.00, a w soboty i niedziele od godz. 14.00. Na stole przygotujmy krzyż i świece. Odwiedzamy tylko te domy, do których zaproszono nas do 18 grudnia. Zebrane ofiary przeznaczymy na remont kolejnego odcinka alejki na cmentarzu parafialnym.

Plan kolędy na najbliższy tydzień:

2 styczniawtorekROGOŻ ul. Wierzbowa, Topolowa ROGOŻ: ul: Lipowa, Gliniana, Stawowa, Słoneczna
3 styczniaśrodaROGOŻ: ul: Ogrodowa, Sadowa, Parkowa SZYMANÓW: ul: Parkowa i Letnia
4 styczniaczwartekSZYMANÓW: Lotnicza /zaczynamy od początku i od końca ulicy/
5 styczniapiątekSZYMANÓW: Lipowa /zaczynamy od początku i od końca ulicy/,  oraz ulica Przy Krzyżu
7 stycznianiedzielaSZYMANÓW: Mostowa, Jesienna, Ogrodnicza, Sportowa, Łąkowa i Wiosenna

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek ciszy od 20.00.

W I piątek spowiedź od g. 18.00. W ten dzień przed mszą świętą wieczorną zbieramy w zakrystii intencje zbiorowe.

Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli w sobotę . Porządek mszy świętej jak w każdą niedzielę.

Koncert kolęd z udziałem orkiestry i zespołów ludowych naszej gminy, dla upamiętnienia jubileuszu „Greccio”, w niedzielę o g. 15.30. Po koncercie w kościele poczęstunek w świetlicy.

Przypominamy i zachęcamy do zyskiwania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami za modlitwę przy żłóbku w naszych kościele.

Od 1. stycznia msze święte wieczorne odprawiamy o g. 18.30.

Sprawy kancelaryjne /z wyjątkiem pogrzebu/ można załatwiać od pon do pt po mszy świętej wieczornej. Dziękujemy...