Niedziela: Święto Ofiarowania Pańskiego – 02 II

Dzisiaj w Dzień Życia Konsekrowanego przed kościołem zbiórka na Zakony Kontemplacyjne. Warto wspomóc siostry zakonne, które dniem i nocą nieustannie modlą się za nas wszystkich.

W poniedziałek, we wspomnienie św. Błażeja, udzielimy błogosławieństwa chroniącego nas od chorób gardła.

We wtorek przypada 14 rocznica konsekracji biskupiej naszego Metropolity ks. abpa Józefa Kupnego. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.

W środę we wspomnienie św. Agaty poświecimy chleb i wodę.

W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00. Szczególnie będziemy się modlić w intencji chorych i cierpiących z naszych parafii.

W I piątek miesiąca od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych. Wieczorem okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.

Na spotkanie ze Słowem Bożym o Roman zaprasza w piątek po mszy świętej wieczornej.

Osoby, które zapisały sięna pielgrzymkę po sanktuariach Europy, a zrezygnowały z niej, proszone są o kontakt z o. Mieczysławem.Są jeszcze wolne miejsca.

W zakrystii można zarezerwować miejsca na pielgrzymkę śladami św. Franciszka z Asyżu. Szczegóły na kartkach z programem, na stronie internetowej i u o. Jozuego. Spotkanie informacyjne na początku marca.

Wyjazd dzieci na zimowisko na Górę św. Anny w poniedziałek 10 lutego o 12.30. Zbiórka w domu parafialnym.

Chociaż zakończyła się już oficjalna wizyta duszpasterska, jesteśmy nadal otwarci na zaproszenie do Waszych domów i rodzin, by się spotkać, pomodlić, porozmawiać… Chcemy, by spotkanie z duszpasterzem, było czasem nawiązania wspólnoty i wyrazem troski o nasza parafie…

Łaska Boża niech rozlewa się obficie w Waszych sercach.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253