Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 12 VI

Przed kościołem zbiórka n remont naszego domu parafialnego. Dzisiaj nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 17.30.

Do końca czerwca po każdej mszy w tygodniu odmawiać będziemy Litanię do NSPJ, a w niedziele nabożeństwo o 17.30.

W poniedziałek święto św. Antoniego, po mszy wieczornej Nabożeństwo Fatimskie. O przystrojenie i niesienie figury Matki Bożej proszę parafian z Ligoty Pięknej.

We wtorek o 19.00 spotkanie formacyjne dla kobiet.

W nocy ze środy na czwartek zapraszamy na nocne czuwanie. Początek o 18.30, zakończenie o 6.30.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Jest to święto nakazane. Msze w tym dniu w Krynicznie o godz. 8.00 i 18.00. Główna msza z procesją do 4 ołtarzy zostanie odprawiona o godz. 10.00 przy świetlicy w Szymanowie. Do uczestnictwa w procesji zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe w swoich strojach, dzieci do sypania kwiatków, orkiestrę, poczty  sztandarowe, osoby do chorągwi i panów do baldachimu. O 18.45 wyjazd na koncert uwielbieniowy „Wniebogłosy” do Wrocławia. Informacje u o. Jozuego. W tym dniu nie ma wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Od piątku przez cały tydzień na mszach wieczornych procesje z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła. Zapraszamy do uczestnictwa dzieci komunijne, dzieci do sypania kwiatów, osoby do niesienia sztandarów i panów do baldachimu.

W piątek o 19.00 Krąg Biblijny.

W miniony czwartek w Wysokim Kościele 15-osobowa grupa naszej młodzieży przyjęła z rąk o. bpa Jacka Kicińskiego sakrament bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji jubileuszu 75-lecia pobytu franciszkanów w Krynicznie. Wszystkim wolontariuszom, sponsorom, wykonawcom i uczestnikom serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 106 rocznicę konsekracji naszego kościoła.

Panie, uczyń serca nasze według Serca swego!