Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 30 V

Jutro po mszy wieczornej ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe z dziękczynnym „Te Deum” za wszelkie wyproszone za wstawiennictwem Maryi łaski.

W związku z trwającymi obostrzeniami zachowujemy dodatkowe msze św. w niedziele tylko o godz. 15.00 do końca czerwca oraz mszę o 10.00 w pierwszą niedzielę miesiąca z udziałem rodzin i dzieci.

Od wtorku przez cały czerwiec po każdej mszy w tygodniu odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo o 17.30.

W poniedziałek msza święta wieczorna w int. dzieci.

W środę wycieczka do Wojsławic i Henrykowa. Wyjazd o godz. 8.00, planowany powrót ok. godz. 17.00.

W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Jest to święto nakazane. Msze w tym dniu w Krynicznie o godz. 8.00, 15.00 i 18.00. Główna msza z procesją do 4 ołtarzy zostanie odprawiona o godz. 10.00 przy świetlicy w Rogożu. Wioska Rogoż świętuje w tym roku 770-lecie swego istnienia. Msza św. będzie odprawiana w intencji wszystkich mieszkańców Rogoża i jako dziękczynienie za jubileusz. Do uczestnictwa w procesji zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe w swoich strojach, dzieci do sypania kwiatków, orkiestrę, poczty  sztandarowe, osoby do chorągwi i panów do baldachimu. Pamiętajmy też o dystansie, bo epidemia jeszcze się nie skończyła. Adoracji w tym dniu nie będzie. Jest możliwość wyjazdu wieczorem do Leśnicy na koncert uwielbieniowy. Więcej informacji u o. Jozuego.

W piątek odwiedzimy naszych chorych od godz. 9.00. Od piątku na wieczornej mszy św. procesja eucharystyczna w ramach oktawy Bożego Ciała. W niedzielę podczas wieczornego nabożeństwa.

W piątek spotkanie ze słowem Bożym o 19.00.

W I sobotę miesiąca o 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i msza wotywna.

W przyszłą niedzielę na mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie dla młodzieży kl. VIII przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się 11 czerwca o godz. 19.00.

Na remont domu parafialnego zebraliśmy 3111 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Zapowiedzi przedślubne: (III)      Izabela Stachurska z Szymanowa i Bartosz Rabiak z Szymanowa

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253