Niedziela zesłania Ducha Świętego – 05 VI

Dzisiaj Zesłanie Ducha Świętego. Na sumie poświęcenie wizerunku Ducha św. na ambonie. Figurka gołębicy została zakupiona z pieniędzy, które zostały po opłaceniu krzyża misyjnego. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Dzisiaj nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 17.30.

Przez cały czerwiec po każdej mszy w tygodniu odmawiać będziemy Litanię do NSPJ, a w niedziele nabożeństwo o 17.30.

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła

W środę o 16.30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, o 18.30 w Wysokim Kościele obowiązkowa próba dla młodzieży przed bierzmowaniem.

W czwartek w święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o 18.00 w Wysokim Kościele nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. bpa Jacka Kicińskiego. Przypominamy młodzieży i świadkom o przystąpieniu wcześniej do sakramentu pokuty i pojednania.

W czwartek o 20.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu.

W piątek po mszy porannej spotkanie dla seniorów, a o 16.00 Fraternia dla dzieci.

W piątek o 19.00 spotkanie dla młodzieży klas ósmych, która nie zaliczyła jeszcze I roku przygotowań do bierzmowania (przynieść indeksy)

W piątek również o 19.00 Krąg Biblijny.

W sobotę 11 czerwca o godz. 13.30 zapraszamy na jubileuszową mszę św. Z okazji 75-lecia pobytu franciszkanów w Krynicznie pod przewodnictwem o. prowincjała Alarda Maliszewskiego z udziałem kapłanów i sióstr zakonnych związanych z naszą parafią. Po mszy odbędzie się festyn jubileuszowy z licznymi atrakcjami. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Przed kościołem zbiórka na remont naszego domu parafialnego.

W uroczystość Bożego Ciała główna msza św. z procesją do czterech ołtarzy zostanie odprawiona w Szymanowie.

Przyjdź Duchu Święty, ja pragnę!