Niedziela zesłania Ducha Świętego – 31 V

Od 30 maja złagodzono obostrzenia związane z pandemią. Nie ma limitu osób na mszy św., ale nadal obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie 2-metrowego dystansu.

Dzisiaj zakończenie nabożeństw majowych i okresu wielkanocnego. Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Światła (Via Lucis) o godz. 17.15. Będziemy rozważać spotkania uczniów ze Zmartwychwstałem Jezusem (prosimy przynieść świece).

Od jutra przez cały czerwiec po każdej mszy w tygodniu odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo o 17.30.

W poniedziałek na mszy świętej wieczornej w sposób szczególny będziemy się modlić w intencji dzieci.

W środę próby przed I Komunią św. o godz. 16.00 grupa I (z g. 10.00) i o 17.00 grupa II (z g. 12.00).

W  czwartek  przypada  Święto Jezusa  Chrystusa  Najwyższego  i  Wiecznego  Kapłana. Od godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00 znowu odwiedzimy naszych chorych. Jeśli ktoś obawia się zarażenia, proszę o tym powiadomić telefonicznie.

W piątek spotkanie w ramach kręgu biblijnego o godz. 19.00.

W pierwszą sobotę miesiąca wznawiamy także nabożeństwa wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 8.15. Program nabożeństwa jest następujący:

1) Wprowadzenie do nabożeństwa  (okazja do spowiedzi św. wynagradzającej)

2) Jedna część Różańca św.

3) Piętnastominutowe rozważanie tajemnicy różańcowej

4) 9.00 – Msza św. z Komunią wynagradzającą

Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą mszą św. Pamiętajmy o obowiązku spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej do Uroczystości Trójcy Świętej.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej. Z racji I niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego sakramentu. W Krynicznie dodatkowa msza św. z udziałem dzieci i rodzin o godz. 10.00.

Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto naszej parafii. Za wszelką życzliwość i pomoc wyrażaną w różny sposób serdeczne Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne: (III)   Julia Makowczyńska z Kryniczna i Jacek Raducki z Żmigródka

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253