Niedziela Zmartwychwstania – 04 IV

Niedziela Zmartwychwstania  – 04 IV

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby w pierwszej kolejności do Komunii św. przystępowały osoby, które chcą przyjąć Komunię na rękę.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przygotowania liturgii Wielkiego Tygodnia i Wigilii Paschalnej.

W związku z trwającymi obostrzeniami zachowujemy dodatkowe msze św. w niedziele o 10.00 i 15.00 do końca kwietnia.

Trwamy w nowennie do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzisiaj i jutro o 14.50, a w tygodniu o 15.00.

Juro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. tak jak w niedziele. Kolekta przeznaczona jest na Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.

Trzecie spotkanie dla Rodziców dzieci z roczników 2006, 2007, 2008 w środę o 18.30.

W piątek spotkanie ze słowem Bożym o 19.00 przez internet.

Za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i po nim msza św.

Skarbonki „Caritas” z jałmużną postną, które otrzymały dzieci można przynosić po mszach do zakrystii.

Spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią św. 18 kwietnia po mszy św. o 11.30.

Za stroiki i palmy na remont domu parafialnego zebraliśmy 2297 zł. Dziękujemy serdecznie organizatorom kiermaszu i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ozdób i palm. Dziękujemy mieszkańcom Kryniczna, Malin i Ligoty Pięknej za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu .

W ostatnim tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie ś.p. Wiesław Matyga (l. 81) z Kryniczna i ś.p. Józef Kupis (l. 72) z Rogoża. R.i.P.

Niech Chrystus Zmartwychwstały odmieni nasze serca i napełni je pokojem i radością. ALLELUJA!

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253