Niedziela Zmartwychwstania – 12 IV

Dzisiejszą Uroczystością rozpoczynamy okres wielkanocny, który będzie trwał do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

W  okresie wielkanocnym będziemy kontynuować msze św. w tygodniu o godz. 9.00 i 18.00.

W związku z obowiązującymi wytycznymi w zgromadzeniach religijnych może brać udział tylko do pięciu osób, dlatego w czasie mszy mogą uczestniczyć wybrane osoby, które zamawiały intencję mszy św., pozostałe muszą zostać w domu i brać udział we mszach transmitowanych przez media.

W poniedziałek wielkanocny msze św. jak w każdą niedzielę. Msza o godz. 11.30 będzie transmitowana z naszego kościoła przez internet.

Od Wielkiego Piątku trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 codziennie łączymy się duchowo odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego. W sobotę od g. 20.15 czuwanie online przed uroczystością Miłosierdzia Bożego połączone z różańcem o wygaśniecie epidemii.

Oktawę Wielkanocy zakończymy Niedzielą Miłosierdzia Bożego.

Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto naszej parafii, dzięki którym możemy na bieżąco płacić rachunki. Za wszelką życzliwość i pomoc wyrażaną w różny sposób serdeczne Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne (III):      Łukasz Tomasz Mierzwa z Prusic i Justyna Patrycja Błońska z Kryniczna

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253