Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego- 09 IV

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przygotowania liturgii Wielkiego Tygodnia i Wigilii Paschalnej.

Do przyszłej niedzieli w ramachnowenny przed niedzielą Miłosierdzia Bożegozapraszamy codziennie o godz. 15.00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Juro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. tak jak w każdą niedziele. Kolekta przeznaczona jest na Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.

Fraternia dla młodzieży w piątek o 18.30, krąg biblijny o 19.00. W ten dzień, ze względu na oktawę Wielkanocy, nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

W ramach porządków na cmentarzu parafialnym prosimy o przycięcie wszystkich krzewów powyżej 1,5 m wysokości, rosnących przy grobach oraz usunięcie krzewów rosnących w przejściach i rozrastających się na inne kwatery.

Prosimy nie parkować w pasie między domem parafialnym a klasztorem. Miejsca te są zarezerwowane dla duszpasterzy i gości klasztoru.

Apel policji komendy powiatowej w Trzebnicy:

Uaktywnili się oszuści podający się za krewnych czy policjantów usiłujący wyłudzić pieniądze od osób starszych i samotnych. Policja apeluje o ostrożność i informowanie władz o ewentualnej próbie oszustwa. Cały apel policji wywieszony w gablocie.

Zapowiedzi /II/: Michał Męzia /Rogoż/ i Magdalena Męzia /Rogoż/