Ogłoszenia parafialne – wakacyjne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – WAKACYJNE

Trwa okres wakacyjno-urlopowy. Niech te dni będą dla nas okazją nie tylko do zwolnienia tempa życia i wypoczynku, ale i do refleksji nad światem swoich wartości i życiem wewnętrznym. Patrząc na piękno świata nie zapominajmy o jego Stwórcy.

Przyjmowane są wpłaty za groby na ten rok oraz uzupełnienie wpłat za rok poprzedni. Bardzo prosimy o uregulowanie tych spraw.

Odwiedziny chorych odbędą się po wakacjach we wrześniu.

Prosimy o zarezerwowanie w swoich terminach wakacyjnych czasu na pielgrzymkę na Odpust Wniebowzięcia NMP na Górze św. Anny w dniach 15-17 sierpnia.
Zapisy w kancelarii parafialnej.

Dzieciom i młodzieży życzymy bezpiecznych, słonecznych i Bożych wakacji, a dorosłym udanego wypoczynku podczas urlopów.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność. Życzymy pokoju serca, Bożej opieki i radości.

Zapowiedzi przedślubne :

Wojciech Marchel  zam. Szymanów